National Paintball League [ NPL ] - coś nowego? 0

 

Przeglądając informacje z naszego kochanego, paintballowego świata, doszukaliśmy się pogłosek o nowej Lidze Paintballowej dla profesjonalnych graczy z całego świata.

Wszelkie plotki o całej imprezie wirują od kilku miesięcy, ale w sumie już teraz możemy podzielić się z wami kilkoma informacjami na ten temat.

Jak podaje popularny serwis PbNation.com - NPL, czyli National Paintball League to nowa profesjonalna liga, która zaczyna się w Stanach zjednoczonych od podstaw, ze szczególnym naciskiem na to aby to wydarzenie było jak najbardziej przyjazne, zarówno widzom jak i wszystkim mediom.

Plan nie przewiduje żadnego podziału na dywizje, a każda decyzja będzie ważyła nie tylko o łatwości gry, ale także o widoczności. Oznacza to, że takie rzeczy jak Split Deck od samego początku nie są brane pod uwagę, ponieważ prawie wszyscy zgadzają się z tym, że utrudnia im to obserwowanie meczu.

Celem jest pokazanie formatu podobnego do oldschoolowego XBall'a z półautomatycznymi markerami paintballowymi i polami karnymi w lidze stworzonej po to, aby pokazać profesjonalny paintball w najlepszym, możliwym świetle.

Jedną ze zmian, które planują wprowadzić, jest w pewnym stopniu ograniczenie limitu amunicji w pojemnikach, ale, jak zapewniają, nie tak drastycznie, jak narzucenie w Millenium Series zasady dwóch Podów.

Oczywiście wiele z tego może się jeszcze zmienić.
Co prawda pierwsze wydarzenie nie zostało jeszcze zaplanowane, pierwsze drużyny nie zostały jeszcze ogłoszone, natomiast wchodząc na ich stronę WWW, możemy zaobserwować odliczanie, które zakończy się niebawem.

 

30/11/2018 - NPL PAINTBALL LEAGUE

 

Co będzie dalej?

Będziemy informować was na bieżąco!

 


 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl