Bunker Kings CMD (Command) - nowa maska paintballowa 0

 

W samą porę, bo na Mistrzostwa Świata NXL 2018, Bunker Kings wprowadził swój nowy produkt - Maskę CMD (Command)!

Maska Bunker Kings CMD (Command) została opracowana przez profesjonalnego gracza, Maximusa Lundqvista, i oferuje wszystko to, co Maximus przegapił w dotychczasowych maskach lub sklasyfikował je jako udoskonalenie.


Maska CMD posiada następujące funkcje:


I. Lepszy przepływ powietrza i komunikacja.

Dzięki bardzo hojnej wentylacji, zawsze dostajesz wystarczającą ilość świeżego powietrza nawet w gorących sytuacjach, a Twoje polecenia w sposób wyraźny i słyszalny docierając do Twoich kolegów z drużyny.


II. Doskonała technologia szybek HD.

W tej masce, Bunker Kings we współpracy z Virtue Paintball, udoskonalił popularne szybki VIO. Dzięki nowej powłoce z poliwęglanu, szybki są bardzo odporne na zarysowania, a powłoka jest prawie całkowicie chroniona przez system TRIFECTA ANTI-FOG.

Ponadto szybki zapewniają optycznie poprawną krzywiznę, dzięki czemu można zobaczyć pod każdym kątek, co się dzieje. Szybki maski CMD są kompatybilne z maskami Virtue VIO i odrotnie.


III. Wysokiej jakości komfort noszenia.

Przedni panel maski BK CMD bardzo dobrze dopasowuje się do twarzy gracza dzięki super miękkiej i wielowarstwowej piance. Dzięki bardzo prostemu systemowi zatrzaskowemu, piankę można wymienić bez wysiłku, a co najważniejsze bez użycia kleju.


IV. Wbudowana osłona.

Maska CMD jest fabrycznie wyposażona w stałą mikro osłonkę.

Osłonka ta zapobiega odblaskom słońca i dodatkowo chroni szkło maski przed zadrapaniami, ponieważ jest pierwszym kontaktem z ziemią, gdy spada, a nie bezpośrednio szybka, jak to zwykle bywało.


V. Różnorodne wzory i długi pasek

Jak wiadomo, dla Bunker Kings CMD, będzie wiele ciekawych kombinacji kolorów z dopasowanymi paskami.
Pasek ten jest wyjątkowo długi, aby zmniejszyć ucisk podczas noszenia oraz zapobiec bólom głowy.

 

 

 


 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl